تیکت پشتیبانی چیست؟ چگونه تیکت پشتیبانی ارسال کنید؟

در این مقاله می خواهیم در مورد تیکت پشتیانی صحبت کنیم، در این مقاله به شما می گوییم که تیکت پشتیبانی چیست؟ چگونه تیکت پشتیبانی ارسال کنید؟ کاربرد تیکت پشتیبانی چیست و چرا بهتر است به جای تماس با واحد پشتیبانی از طریق تیکت پشتیبانی با واحد پشتیبانی سایت فروشگاهی نصاب درب در ارتباط باشید.

 

چرا به جای تماس تلفنی تیکت پشتیبانی ارسال کنیم؟

زمانی که شما تیکت پشتیبانی ارسال می کنید، تیم پشتیبانی نوآور موظف هستند در اولویت اول ابتدا تیکت‌های مشتریان را بررسی کنند و به سوالات کاربران پاسخ دهند و مشکلات کاربران را پیگیری کنند.

سایت فروشگاهی نصاب درب

  • سابقه درخواست‌ها از بین نمی رود
  • مشتری یا کاربر مجبور به تکرار مداوم درخواست نمی باشد

قابلیت ردیابی تمامی صحبت ها وجود دارد چون تمامی پاسخ ها مکتوب است.

بعضی موارد پشیبانی نیاز به بررسی داشته، به خصوص موارد برنامه نویسی و وب سرویس را نمی توان سریعا پاسخ داد.

تیکت‌ها نسبت به سایر روش‌های ارتباطی مثل تلفن، ایمیل و چت آنلاین اولویت بالاتری دارد و تمام سعی ما این است که به تیکت‌های پشتیبانی به سرعت پاسخ دهیم.سایت فروشگاهی نصاب درب

هنگامی که شما تیکت پشتیبانی ارسال می کنید، سریعا درخواست شما به بخش مربوطه جهت پیگیری انجام کار شما ارجاع داده می‌شود تا کارشناسان مربوطه سریعا مشکل شما رو برطرف کنندسایت فروشگاهی نصاب درب

علاوه بر این وقتی مشتری تیکت پشتیبانی ارسال میکند درخواسته مشتری به صورت تیمی با همفکری تمام کارمندان سایت فروشگاهی نصاب درب بررسی می‌شود و تا مشکل یا سوال مشتری به صورت کامل رفع نشده باشدسایت فروشگاهی نصاب درب

محیط تحت وب ارسال درخواست یا تیکت و دریافت جواب

یا مشاوره از همان طریق که باعث گشته این سرویس دهی در قالب مکان جغرافیایی خاصی محدود نشده و به مشترک این امکان را می دهد که در هر نقطه از جهان و با داشتن دسترسی به اینترنت، سفارشات و یا درخواستهای خود را پیگیری نماید.(سایت فروشگاهی نصاب درب) تیکت در وضعیت فعال باقی می ماند. در این روش ارتباطی در واقع شما قادر هستید دائما درمورد مشکل یا سوالتان با بخش مربوطه مکاتبه رو ادامه دهید و آنقدر بحث و تبادل نظر کنید تا مشکل شما در نهایت برطرف شود.

 

سیستم مکانیزه ارتباط با مشتریان از طریق تیکت (Ticket)سایت فروشگاهی نصاب درب

پشتیبانی به صورت تیکت چیست؟از عمده دلایل موفقیت این نوع سرویس دهی متمرکز می‌توان به امکان ارسال درخواست کاربران از طریق فرم های ارتباط با ما(سایت فروشگاهی نصاب درب) سایت فروشگاهی نصاب درب یا استفاده از ایمیل و نرم افزارهای ارسال ایمیل نظیر Outlook (سایت فروشگاهی نصاب درب)برای ارسال درخواست و تبدیل آن به تیکت در بخش جوابگویی(سایت فروشگاهی نصاب درب) رابط کاربری عامه پسند این سرویس که به طریقی طراحی شده که کاربر در کمترین زمان و کلیک ممکن به جواب خود رسیده و یا درخواست خود را به بخش مربوطه ارسال کند

سیستم مکانیزه ارتباط با مشتریان از طریق تیکت (Ticket)، سرویسی است که با در نظر گرفتن این نارسایی ها پا به عرصه گذاشته و در مدت زمان کمی به یکی از پر طرفدار ترین سیستمهای Helpdesk بدل شد. .


این امر باعث شده که کاربر با سرعت بالاتری خواسته های خود را به بخش های مربوطه ارسال کند.(سایت فروشگاهی نصاب درب)

حال اینکه این سرعت نه تنها در سمت مشترک، بلکه در سمت کارشناس پاسخگویی نیز کاملا مشهود است چرا که وی نیز از این اطلاعات تجمیع شده بهره مند بوده و در اجرای کارهای مربوط به ارائه خدمات (سایت فروشگاهی نصاب درب) در صورت نیاز به اطلاعات و سوابق مشترک که قطعاً نیمی از پروسه سرویس دهی را شامل می شود، می تواند بدون هیچ تاخیر یا مشکلی به این اطلاعات دسترسی داشته باشد و از آن برای افزایش دقت و سرعت پاسخ گویی بهره گیرد.(سایت فروشگاهی نصاب درب)

 

قابل ذکر است که هر سرویس گیری در قالب تیکت، در آرشیو کاربر ذخیره شده و در مراجعات بعدی در اختیار وی قرار خواهد گرفت. این امر در کنار دانشنامه قابل ارائه در کنار این سیستم که شامل مشکلات عمومی کاربران است(سایت فروشگاهی نصاب درب) باعث پائین آمدن ترافیک کاری بخشهای مختلف سرویس دهنده و در نتیجه افزایش کیفیت این سرویس دهی خواهد بود.(سایت فروشگاهی نصاب درب)

۱- در وب سایت دایوپلاس وارد حساب کاربری خود شوید.

۲- از منوی بالای صفحه گزینه پشتیبانی را کلیک کنید.

۳- از زیر منو باز شده گزینه بازکردن تیکت را انتخاب کنید.

۴- در صفحه باز شده دپارتمانی که مربوط به مشکل یا سوال شما هست را انتخاب کنید.

۵- سپس در این صفحه میتوانید تیکت خود را ارسال نمایید. که در تصویر زیر بخش های آن مشخص شده است.

به صورت کلی سیستم تیکتینگ تمامی مشکلات و نارسایی های ذکر شده را مرتفع کرده و با ارائه شاخصه هایی کارآمد، کمک شایانی در مدیریت سرویس به مشتریان شما خواهد داشت.(سایت فروشگاهی نصاب درب) (سایت فروشگاهی نصاب درب)

در سمت مدیریتی این سیستم نیز راهکارهایی بسیار کارآمد قابل ارائه می باشد که از مهمترین آنها می توان به آرشیو کلیه سرویس دهی ها با تفکیک بخش و کارشناس و اعمال و دریافت گزارش های مدیریتی بر روی آن اطلاعات، اشاره کرد.

با در نظر گرفتن این موارد می توان گفت که اجرای سیستم مدیریت کاربران از طریق تیکت، تحولی قابل ذکر در سرویس دهی شما ایجاد خواهد کرد.(سایت فروشگاهی نصاب درب)

تيكت، ارتباط تضمین شده و بدون تاخیر مشتریان با بخش های مختلف شرکت و همچنین تماس کلیه بخش های شرکت با یکدیگر می باشد. تیکتینگ یک سیستم مدرن و جهانی براي ارائه پشتیبانی بهینه و نظام مند در جمع وسیع و با تعداد زیادی کاربران می باشد(سایت فروشگاهی نصاب درب) از همین رو (سایت فروشگاهی نصاب درب) با تقویت کردن بخش پشتیبانی تیکتینگ مجموعه سعی بر ارائه خدمات پشتیبانی بهتر و قوی تر نسبت به گذشته را دارد(سایت فروشگاهی نصاب درب)
‫0/5 ‫(0 نظر)

تماس با ما

تماس