درب کر کره ای اتوماتیک
درب کرکره ای اتوماتیک

درب کرکره ای اتوماتیک چیست ؟

در این مطلب قصد داریم شما را با کرکره اتوماتیک یا برقی آشنا کنیم. به همین جهت ابتدا تعریف کوتاهی از کرکره برقی ارائه می دهیم و در ادامه به بررسی ویژگی ها و مزیت های کرکره های برقی نسبت به کرکره های سنتی می پردازیم. با ما همراه باشید.

کرکره برقی چیست؟

کرکره اتوماتیک نوعی از درب اتوماتیک می باشد. درب های اتوماتیک جزو سازه های مدرنی به حساب می آید که امروزه در ساخت و ساز خانه ها، آپارتمان ها، مغازه ها و مراکز تجاری و … به کار می روند. درب های اتوماتیک دو ویژگی بسیار مهم دارند که آن ها را از درب های سنتی جدا می کند و نسبت به آن برتری می دهد. این ویژگی ها امنیت بالا و راحتی در استفاده می باشد. درب های سنتی از این دو ویژگی برخوردار نبودند و به همین دلیل درب های اتوماتیک توانستند به کلی جای آن ها را بگیرند.

درب های اتوماتیک انواع متنوعی دارند و در جاهای مختلفی برای مصارف و کاربردهای متفاوت به کار می روند. کرکره های برقی نیز یکی از انواع درب های اتوماتیک می باشند که بیشتر به عنوان درب اتوماتیک پارکینگ و مغازه ها و مراکز تجاری و … مورد استفاده قرار می گیرند.

درب کرکره ای اتوماتیک جهت خرید کرکره های ضد سرقت و ( درب اتوماتیک )تولید شده این مجموعه می توانید در ساعات اداری با شماره تلفن های ما تماس برقرار نمایید و با ذکر ابعاد کرکره برقی اقدام به دریافت پیش فاکتور نمایید. اگر در ساعات غیر اداری قصد دریافت قیمت کرکره برقی را داشته باشید ابعاد خود را از طریق تلگرام ارسال نمایید و در روز بعد ، کارشناسان فروش به ترتیب شروع به پاسخگویی و ارسال پیشنهاد فنی و مالی می نمایند.

درب کرکره ای اتوماتیک

در نتیجه چه در ساعات اداری و چه در ساعات غیر اداری حداکثر زمان پاسخگویی و شروع خرید کرکره برقی 12 ساعت خواهد بود. پس از دریافت پیشنهاد قیمت در صورتی که قصد تایید نمودن و خرید کرکره ضد سرقت را داشتید 

درب کرکره ای اتوماتیک

فقط کافیست یک تماس با بخش فروش برقرار نمایید تا تکنسین های اندازه گیری بخش پروژه با شما تایم بازدید را هماهنگ نمایند و در اسرع وقت بازدید و اندازه گیری و تولید کرکره برقی آغاز گردد.

درب کرکره ای

‫0/5 ‫(0 نظر)