شرایط و قوانین استفاده از فروشگاه اینترنتی (سايت فروشگاهي نصاب درب)

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات (سايت فروشگاهي نصاب درب) به دقت ملاحظه فرمایبد.

ورود کاربران به(سايت فروشگاهي نصاب درب)ک هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری (سايت فروشگاهي نصاب درب) و سایر خدمات ارائه شده توسط (سايت فروشگاهي نصاب درب) به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات (سايت فروشگاهي نصاب درب) است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین (سايت فروشگاهي نصاب درب) از سوی کاربر است.


قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های (سايت فروشگاهي نصاب درب) منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های (سايت فروشگاهي نصاب درب)تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.


خسارت در هنگام حمل و نقل

(سايت فروشگاهي نصاب درب) همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که  هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و (سايت فروشگاهي نصاب درب) تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش سايت فروشگاهي نصاب درب اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش سايت فروشگاهي نصاب درب ارسال شود.

تمام تلاش خود را می‌کند که کالای مورد نظر شما صحیح و سالم به دست‌ تان برسد. اگر به هر دلیل محصولی که به دست‌ تان رسیده، مغایر با توضیحات سایت است یا احیاناً در طی مسیر صدمه‌ ی فیزیکی دیده،سايت فروشگاهي نصاب درب موظف به جبران خسارت است. لطفاً مراتب را از طریق «ثبت شکایت» به اطلاع برسانیدعودت-ضمانت کالا


موارد ضمانت

۱) اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد.

۲) اگر مشتری در انتخاب کالا اشتباه کرده و یا از خرید خود منصرف شود.


قوانین بازگشت

۱) کالا باید آکبند و در جعبه اصلی خود باشد.و عدم دستکاری روی محصول و مخدوش شدن لیبل و کارتن.

۲) برگشت کالای آکبند بجز موارد بند (۳) در هر صورتی شامل کسر 5% از مبلغ کل سفارش می گردد.

۳) برگشت کالا های درب کرکره، جک پارکینگی، دوربین های اسپید دام های IP-AHD  به دلیل نیاز به نصاب و مورد در انتخاب نوع درب برای جک پارکینگی و یا برش ورق کرکره و نوع دوربین نیاز به دانش فنی دارد، همچنین محصولات گارانتی دار و هارد اگر از پلمب بازش شده باشه ،مرجوعی مورد تایید نیست قبل از خرید به این موارد توجه کنید.

۴) برگشت تا ۳ ساعت پس از ثبت سفارش، فقط شامل ۶۰۰ تومان کارمزد انتقال وجه شتابی است. در غیر این صورت شامل بند(۲) می شود.

توجه: امکان بازگشت کالای استفاده شده سالم تحت هیچ گونه شرایطی وجود ندارد!(در صورتی کالا رو بدون هماهنگی و یا کالا از حالت آکبند بودن خارج شده و مرجوع کردین از ۱۰ تا ۳۰ درصد قیمت کالا کسر و ماب التفاوت وجه به حساب خریدار واریز میشود)

توجه: امکان بازگشت سفارشات (۲ عدد به بالا) از یک محصول امکان پذیر نمی باشد!

**توجه: قبل از مرجوعی کالا حتما کد مرجوعی رو از (سايت فروشگاهي نصاب درب) تک دریافت کنید و در ابعاد بزرگتر روی بسته بندی پستی قید کنید در صورت دریافت نکردن کد مرجوعی و بازگشت به فروشگاه کالا از پست دریافت نمیشود ** 

بعد از دریافت کد مرجوعی ۲۴ ساعت مهلت ارسال بسته و اعلام کد رهگیری پستی به بخش پشتیبانی به صورت تلفنی یا پشتیبانی انلاین رو دارید


کالا را چطور ارسال کنید؟

برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌ بندی شود. (مهم)

فاکتور همراه کالا ارسال شود و پشت آن مشکل توضیح داده شده و امضا گردد.

قبل از مرجوعی کالا حتما یک ویدیو از سلامت کالا و سریال روی محصول بهمراه تاریخ انلاین تهیه کنید جهت اطمینان از سلامت و استرداد کالا .

یاداوری می شویم: بازگشت كالا فقط از طریق طی کردن مراحل فوق امکان پذیر خواهد بود.


هزینه ارسال در صورت بازگشت کالا با خریدار است یا فروشگاه؟

بازگشت کالا در صورت داشتن مشکل فنی (مورد ۱) با فروشگاه می باشد.

در صورتیکه خریدار در انتخاب کالا مرتکب اشتباه شده باشد یا قصد انصراف (مورد ۲) هزینه ارسال بر عهده خریدار است.

جهت عدم موجودی کالا و یا کنسل کردن سفارش خود در صورت پرداخت با درگاه بانک ملت تمام مبلغ پرداختی به خریدار عودت داده میشود، در صورت پرداخت از طریق درگاه سامان کیش شامل ۱ درصد کارمزد بانک سامان است فقط مبلغ پرداختی داخل سیستم ما عودت داده میشود

توجه: جهت رسیدگی به درخواست، ذکر شماره پیگیری سفارش الزامی است.


درخواست خود را چگونه به فروشگاه اطلاع دهید؟

–سریعترین اقدام از طریق تماس تلفنی با شماره 09128107001 است

_ پشتیبانی انلاین واتس اپ ۰۹۱۲8107001 جهت پیگیری و مشکلات قبل و بعد از خرید اقدام کنید

– پیام خود را در صفحه “تماس با ما” با انتخاب موضوع خدمات پس از فروش، ارسال کنید.

– یا به nasabdarb.com با ذکر شماره پیگیری سفارش، ایمیل بزنید.


تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات(سايت فروشگاهي نصاب درب) اقدام نماید.* فروشگاه هیچ گونه تعهدی در قبال نصب و یا آموزش آنلاین نصب به مشتری ندارد بعد از خرید کالا میتوانید از بخش اموزش های مربوطه اقدام کنید و یا از نصاب کمک بگیرید برای نصب ، پس بعد از خرید درخواست اموزش و یا راهنمایی نصب تقاضا نفرمایید*


ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات (سايت فروشگاهي نصاب درب) استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا بهر ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که (سايت فروشگاهي نصاب درب) به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد (سايت فروشگاهي نصاب درب) برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه (سايت فروشگاهي نصاب درب) را در پروفایل خود لغو کنند.


ثبت و پردازش سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.سفارشات که با درگاه سامان کیش انجام شود شامل ۱درصد کامزد بانک است، که قوانین بانک سامان است که کامزد رو از مشتری کسر میکند

(سايت فروشگاهي نصاب درب) به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت (سايت فروشگاهي نصاب درب) به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. (سايت فروشگاهي نصاب درب) همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در (سايت فروشگاهي نصاب درب)به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای(سايت فروشگاهي نصاب درب) محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

(سايت فروشگاهي نصاب درب)مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای (سايت فروشگاهي نصاب درب) محفوظ است.بدلیل فروش عمده تجهیزات احتمال اتمام کالا و تاخیر در ناموجود کردن کالا در فروشگاه اینترنتی وجود دارد بدیهی است برای آن دسته از مشتریانی که در خرید خود حساس هستند با (سايت فروشگاهي نصاب درب) هماهنگ کنند در صورتی که کالا موجود نباشد مبلغ پرداختی به مشتری عودت داده میشود*


گارانتی و خدمات محصول

محصولاتی که سلامت فیزیکی کالا و محصول میباشید طبق شرایط اعلام شده ۷ روز ضمانت محصول دارد یعنی در صورت خرابی محصول میتوانید کالا رو مرجوع کنید، و محصولاتی که در صفحه محصول مدت زمان گارانتی قید شده است مسولیت گارانتی و ضمانت بعد از ۷ روز برعهده شرکت گارانتی کننده میباشد و این شرکت مسولیتی در قبال شرکت خدمات گارانتی کننده محصول ندارد،و همچنین پشتیبانی محصول ۷ روز میباشد ولی شامل آموزش انلاین نیست در صورتی که مشکلی باشد اطلاع دهید بعد از ۷ روز هیچ گونه بررسی و پاسخگویی نمیشود، و در صورت خرابی در مدت تعیین شد ،سايت فروشگاهي نصاب درب تک فقط واسط محصول است که تایید کالای خریداری شده از شرکت نصاب درب است جهت انجام خدمات و گارانتی است


 

‫0/5 ‫(0 نظر)

تماس با ما

تماس